הטיפים שלנו

OUR TIPS

דלתות עץ מהוות כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של הבית שלכם. עם עליית המודעות לעיצוב פנים מקצועי המותאם לכל בית, הושם דגש רב יותר על פרטים רבים בבית שבעבר לא הייתה חשיבות להתמקד בהם ואילו היום גברה ההבנה כי כל פרט באשר הוא משמש ככלי לעיצוב וליצירת אווירה מסוימת בבית, לרבות דלתות עץ בפנים בבית.

כדי לשלב דלתות עץ פנים מתאימות לבית שלכם, יש לקחת בחשבון מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור ולרכוש את הדלתות עץ המתאימות לכם ביותר. ראשית כל, חישבו על הפונקציונליות של דלתות עץ לבית. מעבר לחציצה בין חלל לחלל, דלתות עץ הפנים צריכות גם לבודד בין החללים, כך שבעת סגירת הדלת תוכלו לבודד את הרעשים מבחוץ ומבפנים. אחד החומרים המומלצים לדלתות עץ מבודדות הוא מילוי של פלקסבורד אשר ממלא את פנים הדלת ויוצר את הבידוד הנדרש.

טיפ נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עמידות הדלת. אתם כבר משקיעים חלק מהתקציב שלכם ברכישה של דלתות עץ ולכן כדאי לרכוש דלתות עץ העשויות מחומרים איכותיים כאלה שלא יפגעו או יישרטו בקלות ויוכלו לשרת אתכם למשך זמן ארוך יותר. העץ המלא למשל הוא חומר איכותי, אך צריך לדעת כיצד לתחזק אותו לאורך זמן ולכן אפשר לבחור בדלת פנים העשויה מחומרים פשוטים יותר ובציפוי של פורניר שגם נראה טוב וגם עמיד יותר.

דברים שלא ידעתם על דלתות

הידעתם כי לעיצובים של דלתות שונות – משמעויות תיאולוגיות, חברתיות ואפילו פוליטיות – הקשורות להיסטוריה של נדידת העמים? מעוניינים…

דלתות בסגנון כפרי

היום, העיצוב הכפרי תפס יותר את העיצוב בארץ. רבים אוהבים את הסגנון החם והמיוחד שמקנה לנו הרגשה נעימה ואינטימית.…

השראה לעיצוב דלתות

כאשר מעצבים דלתות, ישנן כמה דרכים להגיע לעיצוב מתקדם. אסכולות שונות יכולות להעניק לכם השראות לעיצוב עתידי של הדלתות…
All articles loaded
No more articles to load
סגירת תפריט
דילוג לתוכן