שלבים בהתקנת דלתות פנים

OUR STEPS

כאשר בונים בית או משפצים צריך לערוך תכנון מקדים וקפדני של כל שלב ושלב אותו רוצים לבצע בפועל בשלבים הביצועיים. בין יתר הפרטים שאותם צריך לתכנן כהלכה נמצאות דלתות הפנים. מאמר זה יציג את השלבים בדרך להתקנת דלתות פנים בבית.

01

שלב ראשון

אינדורס מעצבת עבור הלקוחות שלה את הדלתות המעוצבות ביותר בעזרת צוות מקצועי אדיב הנותן ייעוץ יעיל לעיצוב ותכנון אישי ומיוחד. לא רק העיצוב הוא מקצועי ועמיד לאורך זמן אלא גם מחירי החברה הם אטרקטיביים. לפרטים ומידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר בכל עת ונשמח לסייע.

02

שלב שני

השלב השני הוא שלב המדידה. מדובר בעצם על מדידה סופית אשר מתבצעת לאחר שמסתיים שלב הטיוח, התקנת הקרמיקות, האריחים וכיוצא בזה. רק לאחר כל אלה ניתן לבצע מדידה סופית של הפתחים כדי להתקין לאחר מכן את המשקופים ואת הדלתות פנים כאשר התקנה זו תתבצע רק בהתאם למדידות הסופיות ובהתאם לאריחים המותקנים בחדרי האמבטיה.

שלב שלישי

השלב הסופי של התקנת הדלתות פנים בביתכם ולגשת לחברה או למתקין דלתות פנים בכדי שיגי להתקין את המשכיות ואת דלתות פנים בבית. השלב האחרון הזה יתקיים רק אחר כך הבנה מסתובבת. רק כאשר הכל מוכן אפשר להתקין את הדלתות פנים על פי המידות שנמדדו קודם לכן. עם זאת, יש לקחת בחשבון שייתכן ויהיו שיפורים או שינויים קלים שייערכו במידת הצורך כמו שיש התקנת סף דלת, איטומים נוספים, הצבת פאנל משקוף נוסף וכדומה.

03

סגירת תפריט
דילוג לתוכן