עיטור זכוכית בעיצוב הדלת

ניתן למצוא היום מגוון של דלתות מעוצבות, אם לכניסה או לפנים הבית. רבים אוהבים כי יחדור אור לביתם ולחדרים הפנימיים בבית לכן, מומלץ לרכוש דלתות שיש בהן שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת. ניתן למצוא שילוב של זכוכית חלבית צרובה או בהדפסים בולטים וצבעוניים של דוגמאות כמו פרחים או עלים וכן צורות שונות שתאהבו. ניתן למצוא בקטלוג של מעצבי דלתות או יצרניות את השילובים היפים ביותר של שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת. תמיד בית שיהיה בו אור בכניסה לבית יהיה במראה מרהיב, פתוח ומעוצב יותר. ניתן לראות את ההשתקפות של הזכוכית בחללים השונים בבית. יש לציין כי המראה הוא הרבה יותר יוקרתי, במיוחד כאשר מדובר בדלת מעץ עם שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת.

דלתות כניסה מעוצבות שמעוררות נוסטלגיה
יש כאלה שיהיו מעוניינים במראה של דלת כניסה כפרית ממש כמו בבית הוריהם. ניתן לראות בתים בסגנון כפרי שדלת הכניסה שלהם אומרת הכל על העיצוב המושלם של הבית, במיוחד כאשר ישנה דלת כניסה עם שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת. אם אתם כאלה שאוהבים הרב אור בבית, תמיד כדאי למצוא דלתות אם מדובר על דלתות פנים שיחדירו אור בחדרים, אך ישמרו גם על פרטיות. ישנם חדרים שהם חשוכים יותר ולכן, דלתות צוהרים עם שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת תהיינה הדלתות האידיאליות ביותר לחדרים אלה. חללים חשוכים יכולים לדכא אותנו ולכן האור מחדיר איזו שהיא שמחת חיים. אם יש חלונות שחודר האור בעדם, תוכלו לחסוך באנרגיה. אין כמו אור טבעי בחדרים כאשר הילדים למשל יושבים להכין שיעורים בחדרם.

הזמנת דלת בהזמנה אישית
יש זגגים שמעצבים שילוב זכוכית מעוטרת בעיצוב הדלת תוכלו להזמין דגלת ולמצוא לה את העיצוב האהוב עליכם בזכוכית בהזמנה אישית,, מה שיקנה לדלת שלכם מראה עיצובי ושונה, כזה שלא רואים בכל בית ובעיצוב האישי שלכם. אם אתם מעוניינים לתת את הטאץ' האישי שלכם, תוכלו לעשות זאת גם בדלתות הפנים של הבית. תוגלו לעיין בקטלוגים השונים או למצוא השראה שלכם שהזגג או אמן הזכוכית יוכל לבצע עבורכם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן