דלתות בסגנון כפרי

היום, העיצוב הכפרי תפס יותר את העיצוב בארץ. רבים אוהבים את הסגנון החם והמיוחד שמקנה לנו הרגשה נעימה ואינטימית. כאשר נכנסים לבית, הדבר הראשון שמותיר בנו רושם זו דלת הכניסה של הבית. על מנת שהסגנון יהיה כפרי, יש להתקין דלתות בסגנון כפרי, אם בכניסה או אם כדלתות פנים לחדרי הבית. ניתן למצוא מגוון רב של דלתות בסגנון כפרי כמו עם פיתוחים מעניינים ואמנותיים, העץ יהיה מלא ובחספוס מיוחד המזכיר את הסגנון של הכפרים באירופה. ניתן למצוא נגרים פרטיים שיעצבו לכם דלתות בסגנון כפרי אטו חברות שמייצרות דלתות בסגנון זה. דלת הכניסה שלכם ז כרטיס הכניסה לבית שלכם, על פי הדלת, ניתן לזהות כיצד יהיה העיצוב של הבית.

לבחור דלתות בסגנון כפרי עם רמת גימור גבוהה
על מנת למצוא דלתות בסגנון כפרי חשוב כי הדלת תהיה עשויה מעץ מלא ושרמת הגימור של הדלת תהיה גבוהה. כאשר תחפשו  דלתות בסגנון כפרי גם עבור פנים הבית, יש להתאים אותן לסגנון הבית, אם עץ כהה או בהיר. ישנן דלתות בסגנון כפרי לפנים הבית, העשויות ציפוי פורניר. הסגנון של הבית חייב להיות אחיד תוך שילוב של הרמוניה מושלמת. תוכלו למצוא מגוון של יצרניות דלתות בסגנון כפרי. ישנם קטלוגים שבהם תוכלו לבחור סגנונות שטנים של דלתות כניסה ואף ניתן למצוא שילוב של עץ עם ברזל בדלתות כניסה שתהיינה מסיביות יותר והמראה שלהן יהיה מיוחד תוך שילוב של חומרים אלה.

דלתות עץ כפריות למראה יוקרתי וחמים
ניתן בהחלט לשלב מראה יוקרתי אך חמים, כאשר מדובר על עיצוב כפרי של הבית. אם תשלבו בריקים באחד הקירות בסלון בגווני האדמה, שילוב של פרקט מעץ או למינציה, מטבח כפרי וכן חלונות במראה מיוחד כמו חלונות בלגיים, כל אלה יהיו גורמים מובהקים למראה כפרי ואינטימי לש בית כפרי, דלתות העץ תהיינה החותמת של הסגנון הכפרי של הבית שלכם. אם אתם מעוניינים בסגנון כפרי מובהק, מעצב פנים יוכל להציע לכם את מגוון האפשרויות ואת הספקים הטובים ביותר וכן, אנשי המקצוע שיעצבו את ביתכם כך שכל חלל ופינה יהיו בסגנון כפרי.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן